Aktualności

Uroczyste ogłoszenie wyników drugiej edycji Konkursu Krakowskiego

30.1.2018 r.

Szanowni Państwo,

uroczyste ogłoszenie wyników II edycji KONKURSU KRAKOWSKIEGO, organizowanego przez Przewodniczącego Rady Miasta Krakowa na temat „Dlaczego lubię Kraków? – miasto malowane oczami dziecka” oraz wręczenie Laureatom i Wyróżnionym upominków nastąpiło w dniu 26 stycznia 2018 r. o godz. 14:30 w Sali Obrad Rady Miasta Krakowa. Była to uroczystość wyjątkowa.

Czytaj dalej i zobacz fotogalerię >>

Nagrody w Konkursie Krakowskim

19.1.2018 r.

Sztalugi, podobrazia, bloki malarskie, farby, pędzle i kredki oraz oczywiście mnóstwo słodyczy – nagrody już wkrótce trafią do rąk Laureatów i Wyróżnionych Konkursu Krakowskiego.

Serdecznie zapraszam Laureatów i Wyróżnionych wraz z rodzinami i nauczycielami na uroczystą Galę w najbliższy piątek, 26 stycznia 2018 roku o godz. 14:30 do Sali Obrad Rady Miasta w Magistracie, Plac Wszystkich Świętych 3-4. Do zobaczenia!

Bogusław Kośmider Przewodniczący Rady Miasta Krakowa.

Uroczyste zakończenie drugiej edycji Konkursu Krakowskiego

15.1.2018 r.

Uroczyste ogłoszenie wyników Konkursu Krakowskiego oraz wręczenie Laureatom upominków nastąpi w dniu 26 stycznia 2018 r. o godz. 14:30 w Sali Obrad Rady Miasta Krakowa, Plac Wszystkich Świętych 3-4 Kraków.

Zapraszamy Laureatów, Rodziców oraz Wychowawców i opiekunów szkolnych Laureatów na uroczyste zakończenie drugiej edycji Konkursu krakowskiego, zachęcając jednocześnie do uczestniczenia w jego przyszłej edycji.

Zobacz pełne wyniki i prace laureatów >>

Zobacz prace finałowe >>

Prace konkursowe można odebrać w dniach 26 i 29 stycznia 2018 r. w godz. 8.00-18.00 w pok. 253 Kancelarii Rady Miasta Krakowa, Plac Wszystkich Świętych 3-4 Kraków.

Wyniki drugiej edycji Konkursu Krakowskiego

15.1.2018 r.

W posiedzeniu Kapituły Konkursowej II edycji „Konkursu Krakowskiego” uczestniczyli: Pani Grażyna Fijałkowska Radna Miasta Krakowa, Pani Agata Tatara Radna Miasta Krakowa, Pani Teresa Grzybowska Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury 
im. K. I. Gałczyńskiego w Krakowie, Pani Anna Grabowska Dyrektor Centrum Kultury Podgórza w Krakowie, Pan Bogusław Kośmider – Przewodniczący Rady Miasta Krakowa. Po długich obradach Kapituła wyłoniła najlepsze prace.

Zobacz pełne wyniki i prace laureatów >>

Zobacz prace finałowe >>

Konkurs Krakowski 2017

20.9.2017 r.


Zachęcamy gorąco uczniów klas 1-3 szkół podstawowych mających siedzibę na terenie Gminy Miejskiej Kraków do wzięcia udziału w II edycji Konkursu Krakowskiego organizowanego przez Bogusława Kośmidera Przewodniczącego Rady Miasta Krakowa, która dotyczyć będzie prac na temat „Dlaczego lubię Kraków?”

Fotogaleria z uroczystego zakończenia I edycji Konkursu Krakowskiego

20.6.2016 r.

Uroczyste ogłoszenie wyników Konkursu Krakowskiego oraz wręczenie Laureatom upominków przez Przewodniczącego Rady Miasta Krakowa Pana Bogusława Kośmidera oraz Panią Martę Perucką–Tytko Dyrektor Domu Kultury „Podgórze” miało miejsce w dniu 14 czerwca 2016.

Zobacz zdjęcia z uroczystości wręczenia nagród >>

Uroczyste zakończenie I edycji Konkursu Krakowskiego

2.6.2016 r.

Uroczyste ogłoszenie wyników Konkursu Krakowskiego oraz wręczenie Laureatom upominków nastąpi w dniu 14 czerwca 2016 r. o godz. 14:00 w Sali Obrad Rady Miasta Krakowa, Plac Wszystkich Świętych 3-4 Kraków.

Zapraszamy Laureatów, Rodziców oraz Wychowawców i opiekunów szkolnych Laureatów na uroczyste zakończenie pierwszej edycji Konkursu krakowskiego, zachęcając jednocześnie do uczestniczenia w jego przyszłej edycji.

Prace konkursowe można odebrać w dniach 16 i 17 czerwca 2016 r. w godz. 8.00-18.00 w pok. 253 Kancelarii Rady Miasta Krakowa, Plac Wszystkich Świętych 3-4 Kraków.

Wyniki Konkursu Krakowskiego

24.5.2016 r.

Po długich obradach Kapituła Konkursu Krakowskiego w składzie: Przewodniczący Rady Miasta Krakowa Pan Bogusław Kośmider, Radna Miasta Krakowa Pani Grażyna Fijałkowska, Pani Teresa Grzybowska Dyrektor MDK, Pani Katarzyna Olesiak Zastępca Dyrektora Wydziału Kultury i Dziedzictwa Narodowego UMK oraz Pani Marta Perucka–Tytko Dyrektor Domu Kultury „Podgórze” wyłoniła najlepsze prace.

Koniec I etapu Konkursu Krakowskiego

13.5.2016 r.

W dniu 12 maja Pan Bogusław Kośmider Przewodniczący Rady Miasta Krakowa wziął udział w podsumowaniu I etapu Konkursu Krakowskiego pt. „Jaki, jesteś Krakowie?”, który został przeprowadzony w Zespole Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 7 w Krakowie.

W czasie jego trwania zostali zaprezentowani laureaci z tej placówki wraz ze swoimi pracami. Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie serdecznie dziękujemy za udział i gratulujemy ich wielkiego talentu. Cieszymy się, iż wśród najmłodszych mieszkańców naszego miasta znajduje się tylu jego miłośników.

Konkurs Krakowski

31.3.2016 r.

Ruszyła pierwsza edycja „Konkursu Krakowskiego” organizowanego przez Bogusława Kośmidera Przewodniczącego Rady Miasta Krakowa, która dotyczyć będzie prac na temat „Jaki jesteś, Krakowie?”.

Zachęcamy gorąco uczniów klas 1-3 szkół podstawowych mających siedzibę na terenie Gminy Miejskiej Kraków do wzięcia udziału w tym Konkursie i do promocji Naszego Miasta!