Uroczyste ogłoszenie wyników drugiej edycji Konkursu Krakowskiego

Szanowni Państwo,

uroczyste ogłoszenie wyników II edycji KONKURSU KRAKOWSKIEGO, organizowanego przez Przewodniczącego Rady Miasta Krakowa na temat „Dlaczego lubię Kraków? – miasto malowane oczami dziecka” oraz wręczenie Laureatom i Wyróżnionym upominków nastąpiło w dniu 26 stycznia 2018 r. o godz. 14:30 w Sali Obrad Rady Miasta Krakowa. Była to uroczystość wyjątkowa.

Liczba uczestników Konkursu przewyższyła nasze najśmielsze oczekiwania. Piękno prac wzbudziło nasz podziw i zachwyt dla wielkiego talentu i kreatywności dzieci biorących w nim udział. Jestem bardzo dumny, że Stołeczne Królewskie Miasto Kraków może poszczycić się takimi zdolnym artystami, kochającymi swoje miasto i troszczącymi się o jego losy.

Serdecznie gratuluję naszym Laureatom odwagi, kunsztu artystycznego
 i niezwykłych umiejętności pozwalających na stworzenie takich pięknych
 i oryginalnych dzieł. Życzę, z całego serca, aby dalej rozwijali swój ogromny talent, urzeczywistniali nowe projekty i dzieli się swoją pasją
i energią nie tylko ze swoimi najbliższymi i przyjaciółmi, ale też z mieszkańcami naszego miasta. Podziękowania kieruję również do rodziców 
i opiekunów dzieci, nauczycieli i wszystkich tych, którzy wspierali i pomagali uczestnikom Konkursu.

W imieniu Kapituły Konkursu oraz własnym zachęcam wszystkich zainteresowanych do uczestniczenia w przyszłej edycji konkursu, dedykowanego specjalnie dla najmłodszych krakowian.

Łącze wyrazy szacunku,

Bogusław Kośmider
Przewodniczący Rady Miasta Krakowa w latach 2011-2018